Toulky Bystrcem a novej spot

3. srpna 2009 v 1:51 | DarkS |  Ze života traceura
Kamarádi traceři se rozprchli na dovolené a tak mi nezbývalo nic jiného, než jít na trénink sám. Zamířil jsem nejdřív na Altánek (posvátná země pro tracery z Bystrce), kde jsem začal s tréninkem - rozcvičil jsem se, následně ručkoval po zdi a procvičoval planche.

Bohužel jsem byl vyrušenej dvěma kluky ze školy, trénovat v jejich přítomnosti nemělo žádnej smysl, tak jsem s nimi hodil řeč a co nejdřív to šlo jsem odešel na další spot - garáže pod benzinovou pumpou.

Zde jsem si udělal opět rozcvičku (protože stačí jen několik minut nicnedělání a je zbytečná), prošel jsem zídku tam a zpátky Equilibrem a následně Cat Balancem. Pokoušel jsem se přejít bránu mezi zídkami ke garážím - vyžadovalo to mnoho pokusů, neboť můj balanc je na skutečně bídné úrovni, ale nakonec se mi to asi po dvaceti minutách podařilo. Oslavil jsem to snězením banánu a zapitím vodou, co jsem měl s sebou v batohu.

Poté nastala série pokusů přejít bránu z druhé strany, ale to se mi podařilo poměrně brzy. Pak jsem ji přešel ještě několikrát a vrhl jsem se na pokusy o lepší roll. Tráva byla plná rostlin, na které usedaly včely a proto jsem musel být obezřetný, abych se náhodou přes nějakou nepřekulil. Jeden roll, druhej roll, a náhle třetí roll, kterej jsem musel udělat špatně, protože zabolel. Následujících pár minut jsem procvičoval jenom rolly, měl jsem štěstí a žádnou včelu jsem nezalehl.

Schýlilo se k osmé hodině (večer), tak jsem se napil, vzal batoh na záda a šel jsem projít ulici Štouračova s nadějí, že narazím na nějakou překážku anebo přímo spot, kde bych využil svoje dovednosti.

Tak jsem šel a šel, prohlížel si barevné graffity na kotelně, novostavby, zrenovované paneláky... až jsem dorazil k cestě, která vede na Dirty, ráj bikerů. S nadějí, že tam budou nějací bikeři, jsem se po ní vydal a jakmile jsem šel kolem hřiště mateřské školy, asi sto metrů ode mě bylo nějaké zábradlí.

Přelezl jsem plot, přešel hřiště a s úžasem se díval na ten parádní spot se samým zábradlím. Ihned jsem položil bágl a dobrejch 5 minut jsem spot obskakoval - side vault, turn vault, lazy vault, underbar, reverse vault, monkey vault - všechno tu šlo.

Čas se bohužel posunul na půl devátou a musel jsem jít. Novej spot jsem pojmenoval "Raily" (rail - zábradlí), udělal pár fotek a odešel domů.

DarkSNový spot "Raily"


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Eso Rimmer Eso Rimmer | 18. května 2010 v 20:37 | Reagovat

Teda ale ten spot je úžasnej... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama