Parkour Bystrc Jaro 2010 a moje rozhodování

23. května 2010 v 20:54 | DarkS |  Videa
Po téměř dvou měsících natáčení se konečně všechna ta práce zužitkovala a je tu nové jarní video!

Pro ty, co nečetli předchozí článek právě o tomhle videu, ještě znovu připomenu, že se na videu podílí freerunneři Henny a Karas a traceuři Roman a DarkS (já). Točilo se střídavě mou a Hennyho kamerou, takže možná zpozorujete výkyvy kvality, ale i přesto doufám, že se vám bude video líbit :).Z nadpisu článku jde také vyčíst cosi o mém rozhodování, o kterém bych chtěl teď mluvit podrobněji. Jde o to, že poslední dobou se věnuji téměř jenom videím a netrénuji naplno - za poslední měsíc jen samé technické tréninky, ale žádné posilování. Ještě mě čekají tři videa - jarní sampler, Year of the Training a dokument o parkouru v Bystrci - což jak sami můžete uznat, není práce na pár dní. Navíc mám problémy ve škole, konkrétně propadám z matematiky a opravdu by to chtělo opravit.

Takže verdikt zní: stop videím a začínám se učit! Do té doby než to opravím se na blogu ani v mém tréninku nic dít nebude. Další rozhodnutí je, že můj jarní sampler teď nebude, samostatné video udělám nejspíš zase někdy na začátku srpna, stejně jako minulý rok.

Ještě bych chtěl něco napsat ohledně jarního videa výše. Spolupráce totiž neprobíhala podle mých představ, hlavně ze strany Karase, který téměř nerespektoval mě a můj podíl ve videu - probíhalo to stylem "tak prostě dones kameru a my si z toho vytáhnem co budem chtít". Na nic se mě neptal a video dělal bez mého vědomí. Bylo mi sice řečeno, že jsme si už dávno říkali, kdy se to bude upravovat, jenže v té době mi nebylo zrovna nejlíp, ležel jsem doma v posteli s chřipkou, a nikdo mi ani nic nepřipomněl. Tohle bych tak ještě pochopil, potom jsem i jednou přišel a společně jsem stříhali část videa s písničkou Live on, ale na konci, kdy jsem měl za to, že se na videu ještě bude pracovat, mi prostě oznámil, že se video vyrenderovalo a celý projekt se smazal v důsledku přeinstalování Windows.

Nemá cenu už cokoliv řešit ani se dohadovat, to by k ničemu nevedlo, jen si akorát příště rozmyslím další "spolupráci". Pokud by i nadále někteří z nás neměli právo říct si, co chtěji ve videu změnit a co se jim tam nelíbí, stejně tak jako společné konečné úpravy videa, znovu do toho nejdu.

Poslední věcí, co mi ještě leží na srdci, je oznámení/připomenutí, že můj blog nejsou žádné oficiální stránky týmu Parkour Bystrc, je to pořád jen blog jednoho traceura, který bude mít i nadále za účel inspirovat kohokoliv, kdo o to bude stát.

Zatím se mějte krásně! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Safo Safo | 24. května 2010 v 14:03 | Reagovat

krásný video, super výkony, pěkně sestříhaný, asi bych se od tebe měl něco naučit :-)  a co se týče té "spolupráce" tak vždycky něco drhne a nikdy není nic na 100% OK. ale jak už jsem řekl, výsledné video je opravdu mastné ;-)

2 Henny Henny | 24. května 2010 v 14:56 | Reagovat

tak ke třetímu odstavci :

Po to co si měl u sebe videa z tripu od Srpna 2009 a na webu se ukázaly začátkem května 2010. po vašem společném Videu s Romanem , kde si na video Roman taky trochu stěžoval ohledně jeho výkonů které se tam objevily. Jsme se chtěli domluvit že by se to mělo dělat u jednoho člověka , domluvili jsme se u Karase.A ty jsi chtěl materiál pro "svou verzi" ... rozhodně mi příjde hloupý dělat dvě verze... , Já jsem udělal zhruba 3 minuty ze Svých materiálů , které jste mi taky Nemálo změnili ,ale nehádám se. Ty jsi udělal u karase zhruba 2 minuty + milióny úprav na začátku a tak... a Karas pouze dodělal zbytek a Vyrenderoval to... Hotovo , Video je na Světě v půlce května...

chtěli jsme ho mít na začátku , trošku se opozdilo,co už. Mě osobně se video líbí takový jaký je...

ber to tak že do videa z tripu ti taky nikdo nekecal a smířili jsme se s tím že je to prostě tvůj výtvor.

Přemýšlej o další spolupráci jak dlouho chceš ale myslíš že je to docela zbytečný ;-)

3 DarkS DarkS | Web | 24. května 2010 v 18:55 | Reagovat

[2]:
"Nemá cenu už cokoliv řešit ani se dohadovat, to by k ničemu nevedlo" proto jsem to tam psal... :D

S videem jsem spokojenej tak, jak je, sice mi pár drobností vadí, ale to je už jen můj přehnanej perfekcionismus...

Bouřlivou reakci k tomu odstavci jsem očekával, ale nešlo mi o nic jinhé než jen drobnosti, že se na video před vyrenderováním všichni podíváme a každej sám za sebe řekne, jestli je s tím spokojenej popř. co bych chtěl ještě změnit...

Ale dost, už to nechci řešit ani se "dohadovat" ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama