Small Gym Training

17. května 2010 v 13:37 | DarkS |  Videa
A je tu opět další článek a další video. Dne 1.5. jsem se s kamarádem Mattem vypravil do malé tělocvičny s cílem skočit backflip.


Začal jsem s pořádnou rozcvičkou, kterou uzavíral 30-ti vteřinový most, kde jsem se snažil být co nejprotáhleji. Potom Matt spustil kruhy a na nich jsem trénoval přetočení do zadu, takový backflip s držením. Co se týká cviků, kde jsem hlavou dolů, mám ke všemu z toho obrovský psychický blok. Prvních deset pokusů skončilo tak, že jsem se zastavil s nohama nahoře a dál to už nešlo, bál jsem se přepadnout. Potom jsem se nakonec odhodlal, a ty nohy přehodil. Při dopadu jsem se zapomněl pustit a pořádně si natáhl ruce. Po chvilce následoval další pokus, tentokrát už patrně lepší. A takhle jsem to trénoval pořád dokola asi dvě hodiny.

Potom se přešlo k přetočení s držením se lan - jedno bylo vpravo a druhé vlevo ode mě. Nejdřív jsem trochu zaváhal, ale nakonec se úspěšně přetočil. Opakoval jsem to asi půl hodiny a pak přišlo na věc.

Skákal jsem ze švédské bedny na velkou tlustou žíněnku, na které byly položeny ještě další dvě menší a měkčí. Pokaždé, když jsem na bednu vyskočil a postavil se k žíněnce zády, mi něco řeklo "ne!" a odvaha byla ta tam. Nakonec jsem to - totálně vyhecovanej Mattem - nějak skočil. Dopadl jsem na čtyři a chtěl jásat, ale Matt mě hnal ať skáču další a další, jinak mi ten blok zůstane.

Toť asi vše, ještě přikládám zmiňované video :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Henny Henny | 19. května 2010 v 0:05 | Reagovat

Výborně , výborně , výborně... ještě jednou ? :-D skvělý základy

2 Irit Irit | Web | 19. července 2017 v 10:56 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone6S. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobnosti WEB!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama