Obměny tréninku, nabírání zkušeností a videa

18. června 2010 v 22:36 | DarkS |  Ze života traceura
Už je na čase, abych něco napsal. Poslední dobou se toho v krátké době odehrálo moc na to, abych to držel v sobě a neudělal si v tom pořádek. Proběhlo několik meetingů včetně celorepublikového JAMu v Brně (k němuž v nejbližší době dodám článek a video), poznal jsem spoustu nových lidí a to mě obohatilo a motivovalo takovým způsobem, že chci změnit trénink téměř od základů. Myslím, že na tomto místě tedy už můžu říct, že znám své slabiny, na kterých chci náležitě začít pracovat, počínaje posilováním břicha, pokračujíc tréninkem techniky planche, až po odblokovávání monkeyho na vysokých překážkách. Je toho hodně, ale pořád je to lepší, než kdyby toho bylo málo a já nabyl dojmu, že lepší to už nebude. Pořád se zlepšujeme.


Jak jsem se už zmínil, poznal jsem spoustu nových lidí, kteří mi v mnohém umožnili posunout mé limity a překonat strach, za což jsem jim nesmírně vděčný. I nadále sice preferuju trénink o samotě, člověk se může víc soustředit a celkově je klidnější, ale někdy je zkrátka potřeba zajít na podobnou akci, kde vás motivuje už jen to, jak se vytrénovali ti ostatní. Na Petrově jsem onehdy překonal čtyři překážky, na které jsem se předtím bál jen pomyslet. A i když to jsou možná jednoduché věci, u mě to znamená zase posuv dál. Po tom, co jsem skočil cat leap u výklenku, mi už cat leapy obecně nedělají takové problémy, jde vidět, že to byla spíše psychická záležitost. Ostatně, it's only in your mind =)

Když je teď tak hezky, tak se nejen dobře trénuje, ale i dobře natáčí, což je jedna z mnoha věcí, na co které jsem se dlouho těšil. S novou full HD kamerou to jde prakticky samo, se střihem je nutno si pohrát, ale baví mě to a to si myslím, že je hlavní. Taktéž svoje videa nepovažuji za nějakou slátaninu stopáže a hudby, ale dávám si záležet, aby video do zvuku sedělo a diváka hned tak neomrzelo. Kdyby někdo úplnou náhodou zavítal na tento světem odstrčenej blog, může sledovat moje nejnovější videa na mém YouTube kanálu. Budu rád za každý komentář a velmi ocením odběr :)

To by bylo asi všechno, článek o JAMu čekejte každou chvílí, zatím se mějte fajn a tady jsou moje nejnovější videa ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama