Still alive

5. srpna 2010 v 23:15 | DarkS |  Ze života traceura
Když se tak ohlídnu zpátky, za svým posledním článkem... musím naznat, že uplynula už nějaká doba a přiznat si, že jsem svůj blog zanedbával. Měl jsem v plánu, že napíšu článek o Brněnském JAMu, kde jsem byl jako jeden z organizátorů, učastníků i kameramanů, ale nějak nebyla chuť, čas ani vůle... a tak skončil v rozepsaných.

Jak už ale název článku napovídá, na trénink jsem se nevykašlal - to ani zdaleka! - a pořád jsem naživu a aktivní. Přijde mi, že jsem od začátku prázdnin udělal poměrně velký pokrok, ať už se to týká precision skoků, tak akrobacie v tělocvičně, do které můžu chodit díky Urban Chasers. Backflip, frontflip, dokonce i kabolo, to všechno se pomalu, ale jistě rýsuje!


Co se týká rozpracovaných videí, realizace a vydání videa "Year of the Training" se zase posune, je na tom až moc práce a zabere to moře času, kterého v poslední době přespříliš zrovna nemám. Přesto snad můžu slíbit letní video (stejně jako minulý rok), které bude takovým neoficiálním malým "showreelem" za letošní jaro a léto.

Za tu dobu, co se tu neobjevil žádný nový článek, jsem stihl natočit a sestříhat několik videí s různou tématikou. Pojďme si je tu tedy trošku probrat;

Začněme tedy videem z Brněnského JAMu; celkem mi to trvalo celých čtrnáct dní, než jsem video konečně s úspěchem sestříhal a vyrenderoval - z toho jsem asi týden čekal na materiál všech kameramanů. Byl to můj první střihový experiment akce takového formátu, navíc jsem to udělal i s reportérem. Pokud jste video ještě neviděli, tak je zde, snad se bude líbit :)


Zatímco jsem byl první týden prázdnin na chalupě, vypravil jsem se do lesa, který jsem poprvé vnímal očima traceura; otevřela se mi široká škála možností když jsem znovu objevil tamní potok. Byl tu ale problém - jak točit? V lese jsem byl sám a tak se řešením stal nově zakoupený stativ. Vždycky jsem chtěl udělat video z prostředí lesa a nyní jsem k tomu měl konečně možnost. Neběžel jsem naplno, nechtěl jsem zkazit pohodovou atmosféru videa, ale je pravda, že v některých záběrech jsem mohl přidat. Nu což, video je níže;


Dále je tu video z úplňkového tréninku, kterého jsem se účastnil s Urban Chasers. Je to nádhera, když trénujete v noci, naprosto skvělá atmosféra, uvědomíte si, proč vlastně máte tak rádi to, co děláte. Jak už jsem řekl, nezapomenutelná atmosféra a zážitky :)


Poslední video činí blbnutí na koupáku Kraví hora. Nějaký ty flipy do vody, sranda, pár pěknejch holek a prázdniny. Co víc si přát :)

Protentokrát je to všechno, tak zase někdy! :)


DarkS
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Valerius Valerius | 7. srpna 2010 v 16:57 | Reagovat

Pěkné, moc pěkné... jen k tomu poslednímu videu... já Clefa za pěknou holku nepovažuju :-D

2 7onyga 7onyga | 7. srpna 2010 v 17:22 | Reagovat

Pekne:-) :-D

3 Ashen / Giff Ashen / Giff | E-mail | 12. srpna 2010 v 13:02 | Reagovat

Moc hezké, doufám že se zase někdy potkáme na icq, pokračuj s těma videama sou super! :)

4 abaca abaca | 14. prosince 2012 v 17:19 | Reagovat

Super videa, každé má svoji duši:) Nejlepší byl full moon training;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama