Říjen 2010

DarkS Parkour 2010

10. října 2010 v 19:14 | DarkS |  Videa
Ten pocit, když si můžu zhlubokat oddechnout s tím, že je to všechno už za mnou, mám moc rád. Hlavně v případech kdy vím, že jsem dělal to nejlepší, co jsem mohl. Anebo se o to aspoň snažil.

Takže, zde je můj sestřih za letošní rok. Kdybych se měl ohlídnout zpět a všechno nějak zhodnotit, s výsledkem jsem poměrně spokojenej. Samozřejmě, že to mohlo být lepší, mohlo to být o hodně lepší, ale člověk si má vážit a být rád za to, co má =)

Prostřednictvím tohoto videa bych chtěl poděkovat všem, kteří při mě stáli, jsem nesmírně vděčný za tu spoustu nových lidí, které jsem mohl díky parkouru poznat. Taktéž velký dík patří všem čtenářům tohoto blogu, kteří mi dokazují, že to, co dělám, má smysl a může pomáhat ostatním. Díky :)


Pro lepší kvalitu doporučuju sledovat přímo na YouTube, video je ve full HD kvalitě :)


DarkS

Kotníky

8. října 2010 v 22:25 | DarkS |  Ze života traceura
Několik tréninků v tělocvičně a poslední dobou i větší skoky a dropy, se začalo projevovat mírnou bolestí levého kotníku. A je zle, řekl jsem si. Protože nechci, aby to vedlo k vážnějším problémům, rozhodl jsem se udělat opatření.

Kdysi dávno jsem na YouTube zařadil do oblíbených video Titanium Ankles od Dogena a nyní přišel čas, aby se zůročilo.


Ode dneška začínám cvičit podle tutoriálu - konkrétně ráno a večer, když se naskytne příležitost, tak i přes den. Začnu protažením a pak pojedu podle postupu: shin raise, quick pulsation, toes pulling, lateral raise, rotations. Takhle celkem třikrát.

Uvidíme, co to udělá :)