Leden 2011

Upravené cíle do 2011

30. ledna 2011 v 22:10 | DarkS |  O mně
Přestože nemám rád plánování, hlavním cílem pro 2011 bude jednoznačně rozvinout celkové schopnosti, především pak horní část těla, abych se ze zavěšení neškrábal na zeď půl hodiny. Stejně tak je i na čase, abych začal rozvíjet celkovou koordinaci těla a to především pomocí akrobacie a otoček. 

Rozhodl jsem se, že se budu každé období soustředit na jiný cíl, který rozšířím, upřesním a konkretizuji. V důsledku tohoto rozhodnutí jsem cíle seřadil tak, jak se jim budu postupně věnovat. Přidal jsem i některé věci, kterých se bojím, ale jsou nutné k dalšímu rozvoji. Nejdůležitější cíle jsou zvýrazněny červeným písmem.

Specifikování cíle a videoprojekty

23. ledna 2011 v 20:32 | DarkS |  O mně
Čas plyne dál, venku je pořád zima a navzdory pěknému počasí v posledních dnech netrénuji naplno. Spíš se mi v hlavě odehrává (pro zimu typický) jakýsi mentální progres a celkově přemýšlím o způsobu tréninku, ale především o pohybech, které je třeba zdokonalit a vylepšit. Nedávno jsem byl v tělocvičně na Kounicové a po x neúspěšných pokusech o konga přes dva zelené boxy mi promluvil do duše Winmaker. Potvrdil mi domněnku, která ve mě je už delší dobu.


Tracers.ru - Real Story

10. ledna 2011 v 17:17 | DarkS |  Inspirace a ostatní
Abyste si nemysleli, že je blog mrtvý, mám tu pro vás další inspirační videjko :)

Jedná se o úžasný snímek od týmu Tracers z Ruska a spíše než k obyčejným videům bych ho řadil mezi kratší filmy. Profesionální kamery, střih, zvlášť složená hudba a perfektní pohybová stránka mě přiměla ohodnotit tento kousek jako nejlepší parkourové video vůbec.

Doporučuji stáhnout - mnohonásobně lepší kvalita. Pro stažení klikněte ZDE (pokud by to nešlo, klikněte na odkaz pravým a zvolte "uložit jako".)