Planche, cat leapy a drill

25. února 2011 v 22:53 | DarkS |  Cíle a výzvy
Únor pomalu končí, sníh už nepadá a navzdory velmi mrazivému počasí, co je venku, trénuji každý den. Jsou tomu přesně dva týdny, co jsem specifikoval své první cíle, na které se nyní soustředím - hlavně 20 cat leapů, planchů s přechycením a shybů každý den. Dobrou zprávou je, že v cat leapech obecně začínám mít větší jistotu a přestávám se bát, rovněž u planche se mi lepší technika a už je tak "netahám". Na dynamické přechycení ještě nedošlo.


Co se ale týká muscle-upů přes levou ruku a cat leapu s dopadem na nižší bod, situace zůstává stejná. Po denním drillu totiž většinou už nemám sílu a energii na zkoušení dalších věcí a v poslední době začínám pociťovat celkovou únavu - nebolí mě jen svaly, ale začínám cítit i klouby a jsem ospalý, bez energie. V důsledku tohoto vyčerpání jsem se rozhodl pro několikadenní pauzu od veškerého tréninku. Po zhruba měsíci každodenního drillu se musí tělo zregenerovat a přestože z toho nejsem nijak nadšený, je to pořád lepší než se zranit nebo přijít ke svalové horečce.

Mám ale radost z toho, že jsem se přes všechen odpor donutil trénovat i ve večerních hodinách a bídném počasí. Věděl jsem, že kdybych se na denní drill vykašlal, byl by to začátek konce. Několikrát se mi za trénink stalo, že mi neustálé dopady na hrubé okraje zídky rozedřely ruce a beton se zabarvil krví. Kapesníky jsem zapomněl doma a tak nebyla jiná možnost, než trénovat dál a úkol dokončit. Nakonec to ani nebylo tak zlé, jak se zpočátku zdálo. Ponaučení? Všechno zbytečné pustit z hlavy. Bolest je varováním, ale není důležitá.

Keep on training!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ashen Ashen | 26. února 2011 v 11:25 | Reagovat

Zdravím,
mrtě dobrá práce, tohle si zasluhuje uznání. Jak se píše v bojovníkovi - život bojovníka má mít dvě střídající se fáze: čas kdy pracuješ na svém těle a čas kdy pracuješ na své mysli, pohldu na svět. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama