Springchild - druhé video z DarkStory

4. dubna 2011 v 14:02 | DarkS |  DarkStory - videosérie
Jak jsem sliboval, je tu další videjko ze série DarkStory, tentokrát s názvem Springchild. Narozdíl od minulého snímku The Hard Way jsem nepoužíval tolik statických záběrů a oživil klipy colloringem, tedy zvýrazněním barev. Ve výsledku to znamená kvalitnější a hezčí snímky, posuďte sami ;-)


Název "Springchild" jsem vybral proto, že jsem právě v těchto dnech narozený (25.3.) a jaro je vůbec moje nejoblíbenější roční období. Po dlouhé, studené a depresivní zimě se všechno probouzí, panuje dobrá nálada a člověk se hned cítí spokojenější a plný energie. Pro nás traceury s sebou jaro nese také normální tréninkové podmínky, kdy místo zimní dřiny nastupuje volnější a zábavnější technický trénink.

Prostřednictvím kolorizace, hudebního doprovodu od Thomaxe (Born to Live Longer) a akčnějších kamer jsem chtěl docílit atmosféry podobné mým jarním tréninkům. Všechnu tu radost a dobrou náladu přenést na diváka, naplnit ho pocitem štěstí a zároveň zaujmout techničtějším zpracováním videa, než mám ve zvyku.

Výsledek tedy můžete zhodnotit sami :-) budu vděčný za každé zhlédnutí, případně komentář či odběr :-)


Pro lepší záitek doporučuji sledovat v (full) HD kvalitě přímo na portálu YouTube. Na přání poskytnu odkaz ke stažení. Další videjko ze série bude až někdy koncem května a můžete se těšit na dramatičtější hudbu a pohyblivé kamery.

Mějte se fajn a užívejte jara! ;-)

DarkS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Safo Safo | 4. dubna 2011 v 22:08 | Reagovat

úplně neskutečně se mi to líbí, krásná práce skoro jako od Tomcanyho. jen škoda, že další vidko bude až za dlouho :D

2 Ace Ace | 4. června 2011 v 22:39 | Reagovat

Sakra Si borec!!! Musím uznat I ostatní jak jsemse díval na video Respekt jak sviňa.. :-D  :-D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama