Slunce, zdi, trénink... aneb co se se mnou děje

24. června 2011 v 16:35 | DarkS |  Ze života traceura
Nemá smysl obcházet okolo horké kaše, s příchodem léta jsem opět veškerou disciplínu vypustil a nezbývá mi nic jiného, než si to přiznat a přijmout to. Je ale zajímavé pozorovat, jak se každým rokem děje to samé :D na to léto se všechno vždycky nějak vypustí a člověk si zkrátka užívá čeho může :) jak rád říkám, "v létě se užívá, v zimě se maká". To ovšem nemění nic na tom, že trénink zanedbávám, právě naopak!Podobně jako minulý rok, za dobu, co tu to chátralo, se stihla kupa věcí, které by si zasloužily samostatný článek. Je jich ovšem tolik, že se nechci už vracet k tomu co bylo, a raději to vše jen stručně shrnu. Proběhl druhý celorepublikový Brněnský JAM, který jsme jako Parkour Bystrc organizovali společně s týmem Urban Chasers. Natočilo se nespočet videí... ať už z JAMu, či na Mezinárodní Parkourový Den, z návštěvy Kroměříže, z nejdelšího dnu roku Longer day... a vše kromě JAMu se to sestříhalo na YouTube. Pro videa je léto (aspoň v mém případě) hojnou sezónou a tak není divu, že jich hned několik přibylo. Níže poskytnu na veškerá nová videa odkaz.

Např. testování nového fisheye na kameru se záběry z Kroměříže
Ale co je u mě "hlavní událostí" poslední doby, je zcela jistě videoblog na YouTube - nový kanál, kde se budou objevovat videjka z menších tréninků a akcí, které vždy s někým uskutečním. Záměrem je aby lidi poznali atmosféru, jaká panuje na našich trénincích a užili si ji stejně jako my :) i proto jsou poslední videa mimo hudebního doprovodu také se zvukem.

Zmíněný kanál videoblogu najdete na adrese www.youtube.com/user/DarkSVideoBlog. Videa z něj mám v plánu tady na blogu ukazovat až s novými články, teď to tím nechci plnit :)

Další větší změnou je to, že z původně připravovaného videa do série DarkStory ("Moment of Life") sešlo z důvodu nedostatku záběrů a také proto, že již natočený materiál byl pár měsíců zastaralý. Rozhodl jsem se proto z dosavadních záběrů sestříhat videjko "Runaway" jako svůj jarní progress. Snímek byl spontánní prací, rozhodl jsem se někdy v jednu ráno a za dvě hodiny měl videjko dokončené. Zvolená hudba je tam záměrně a pokud se vám zdá, že je video až depresivního rázu, tak to má svůj důvod.

Jinak, jak jsem už říkal, červen byl velmi hojný měsíc na tréninková videa - vznikly dokonce dvě. První z Mezinárodního Parkourového Dnu, kdy jsme šli trénovat s Hunkem na Petrov a Pisárky (videjko se jmenuje "Brno is getting Warm") a druhé videjko s názvem "LONGER Day" připomíná společnou akci na počest nejdelšího dne, kdy je světlo (21.6. je slunovrat). Mimo to také pracuji na projektu "Days Off", který má cíl zachytit atmosféru letních tréninků především mě a bráchy (Lukáš "Ginger" Sellner). V plánu jsou také věci jako předělané videjko z tréninku v přírodě "Nature Motion", na kterém se bude letos podílet i můj dobrý přítel Safo. Ale to předbíhám, všechno se dozvíte až to bude :)


Závěrem mi zbývá dodat jen to, že na svoje Cíle a výzvy jsem nezapomněl, jen... teď zkrátka trénuju trochu jiným způsobem, který s sebou léto vždycky přinese :) ale k blogu se snad dostanu brzo, tak čekejte nové články a pokud studujete, tak si užijte letní prázdniny! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 enkeys enkeys | Web | 25. června 2011 v 22:21 | Reagovat

"Léto vypustí a užívá se čeho může" U mě bude naopak to léto nejvytíženější. :D V zimě jsem to doma a v nemocnici celkem flákal. :-? Jinak, přeji ať se splní cíle a výzvy, užij si prázdniny, ale jen tak dál, pokračuj v weBLOG-ování! Ať se nenudím, mám co číst a dozvím, co se děje v Brně.. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama