Srpen 2011

Zúčtování, resty a cíle na srpen

5. srpna 2011 v 20:54 | DarkS |  Cíle a výzvy
Jak jsem už psal předtím, léto má svůj vlastní tréninkový systém (ruku na srdce, říká se tomu flákání) a je na místě abych si přiznal, že jsem cíle úplně vypustil. No, že úplně vypustil... to by zase taky pravda nebyla, zkrátka jsem využíval motivaci a šel do věcí, do kterých jsem chtěl jít. V důsledku toho jsem spoustu věcí minul, ale zase na druhou stranu jsem se k některým z plánovaných věcí dostal nenásilně sám - například precisy na zábradlí. Za vynechané věci se nechci žádným způsobem trestat ani si je vyčítat, rozhodl jsem se pro "zábavu" dobrovolně a nevidím jediný důvod, proč bych teď měl mrhat časem a dělat něco, co dělat nechci. Poučení pro všechny - je dobré splatit dluhy, ale není žádný důvod se trestat :)

Kalenji Succes opět v prodeji?

4. srpna 2011 v 11:52 | DarkS |  Boty na trénink
Myslím, že většina z nás, co se pohybuje v parkourové komunitě už nějakou tu chvíli, tak jistě zná pojem "Kalenji". Pro ty, kteří jsou však "nezasvěceni", to tu objasním; kalenji je distributor nejoblíbenějších bot na parkour & freerun, momentálně to jsou Kalenji Ekiden 50, které se s úžasnými vlastnostmi za pouhých 379 Kč představují jedny z nejlepších tréninkových bot.

Ekiden

Adidas Duramo 3 M

4. srpna 2011 v 11:12 | DarkS |  Boty na trénink
Už bylo načase, abych si našel nové tréninkové boty místo Dartů, kterým se po drillovacím tréninku v zimě odloupla podrážka. Nezbylo mi nic jiného, než si z nespočtu aktuálních bot vybrat nové, nepříliš drahé, které by vydržely intenzivní trénink na zdech aspoň po dobu několika měsíců. Moje volba nakonec padla na Adidas Duramo 3 M.