Zamávat roku změn a vstříc neznámému

31. prosince 2011 v 17:10 | DarkS |  Ze života traceura
Tyhle články na konec roku jsou vždycky peklo. Člověk se snaží sebevíc a nakonec z toho stejně vylezou dva odstavce, na které si nikdo za pár dní nevzpomene. Ale to je jedno, dnešek není dnem, kdy bych si měl na něco stěžovat :)

Je na místě abych řekl, že jsem si rok 2011 užil. Dostal jsem se do měst, kam jsem se dostat chtěl, poznal fůru nových lidí a (především na jaře a na podzim) jsem na sobě zapracoval. Konečně jsem se poznal s Ravenem :) a se zbytkem lidí z Ostravy, poznal jsem fajn kluky z Kroměříže (jak mladší, tak i ty starší :)), zatrénoval na bezchybných spotech v Přerově a stejně tak jsem se seznámil víc s klukama ze Sans Encombre (prostřednictvím Blanska), In Motion a i Urban Sense (jmenovitě především Marek Kvapil, Lukas Sulas, Sahir a Jim :)). Mimo to jsem se navíc seznámil s místními skákači v Londýně, zatrénoval s Chimou a poté na Brněnském Vítání Podzimu II. poznal víc Enzu a Dalse :) Za zmínku stojí určitě setkání se Sahirem a pár dní, co jsem měl možnost s ním trénovat, které bylo ne zrovna šťastně ukončeno jeho naraženým kolenem.

Když to tak vezmu, těch lidí se mi vybavuje stále víc a nesmím tedy zapomenout ani na setkání s Tomcanym, který byl v Brně na víkend. Dál musím zmínit Hipoxe, u kterého jsem přespal po jarním Pražském JAMu, pokecal s ním o lidech a následně o Kubovi Hitzovi, který mě provedl po Praze a zavedl na méně známé spoty. Těch jmen je čím dál tím víc a víc, a tak raději zmíním už jen Litomyšláky, se kterýma jsem trénoval v půvabném přírodním prostředí Toulovcových Maštalí. Omlouvám se zbytku lidí, které jsem nevyjmenoval, ale když jsem se začínal rozepisovat tak jsem ani neměl ponětí, že je toho tolik :D dík prostě patří všem, se kterýma jsem měl letos možnost trénovat :)

Jedinou věcí, která mě dost zamrzela, byl úraz mého dobrého kamaráda Karase, který mě ještě s Hennym dovedl k parkouru. Přecenil svoje síly a nechtěl se vzdát výlezu na jednu kotelnu, šel přes bolest a doplatil na to. Přetržená achilovka ho poznamenala víc jak na půl roku, doted se zotavuje a já bych mu tímto textem rád popřál brzké uzdravení, ať s námi zase může skákat jako dřív :)

Původně jsem plánoval video za celý letošní rok, ale těch materiálů je tolik, že jsem skončil někde u léta. Snad to ale dodělám brzo a za pár dní to tu bude :)


Do nového roku přeji vše nejlepší, hodně úspěchů a radosti, málo úrazů, spoustu nezapomenutelných zážitků s přáteli a všechno to dobré, co k parkouru patří ! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sahir Sahir | 31. prosince 2011 v 18:39 | Reagovat

Tobě taky přeju hodně úspěchů v příští rok a ať se ti daří bro! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama