Únor 2012

Kalenji Success x Kalenji Ekiden 50

15. února 2012 v 22:24 | DarkS |  Boty na trénink

Před pár dny mi konečně došly očekávané boty Success, o nichž jsem se už zmiňoval v srpnovém článku. Pro ty, kteří článek nečetli nebo se jím číst nechce, jenom podotknu, že se jedná o model boty navržený proto, aby imitoval původní model Kalenji Success, který se dnes již nevyrábí. Jelikož původní boty bohužel nemám k dispozici (přestaly se vyrábět zhruba v roce 2008), porovnal jsem aspoň nynější model Kalenji Ekiden 50 s novými botami Success.

Dění posledních dnů

6. února 2012 v 12:42 | DarkS |  Ze života traceura
Tak se po nějaké době opět vracím a v první řadě bych rád podotknul, že se průměrná denní teplota venku pohybuje okolo -11°C. Nedělá mi až takový problém trénovat v chladných podmínkách, ale všechno má své meze a když se zvedne vítr zaútočí mi na ruce, je poměrně jedno, jak moc mi bylo teplo - okamžitě znecitliví a jsou promrzlé, jen co to jde. Nerad bych se vymlouval a říkal, že něco nejde, ale venkovní podmínky v poslední dnech se zatím jeví jako něco, co jsem ještě neměl tu čest překonat a na co jsem nebyl připraven. Možná si za pár dní zvyknu a zlepší se to, uvidíme.

Co se týká plnění mých Cílů do 2012, můžu uspokojivě říct, že na nich pracuji a pomalu na sobě začínám pozorovat posunutí zase o něco dál. K mé radosti se mi lepší technika kongů do precisu, frontflip skočím do flow, když můžu využít pohybovou energii, nadějně vypadá i výlez a v tělocvičně mi u corka chybělo asi čtvrt rotace. V žádném případě to nechci brát jako výslednou fázi a i nadále na sobě hodlám pracovat, ale radost z pokroku zapřít nemůžu. Snad to půjde nějak podobně i nadále :)

Poslední věcí, o které bych se chtěl zmínit, je připravovaný a závěrečný snímek z videosérie DarkStory. Pokud vše půjde, jak má, bude hotové již do konce února. Vzhledem k nynějším podmínkám se ale situace komplikuje a natáčení trochu zaostává. Každopádně osnova videa i "příběh", který nese s sebou, je již dokončený a tak snad vše proběhne bez větších problémů. Více si můžete přečíst v článku o celé sérii DarkStory, kterou jsem doplnil o zbývající informace k poslednímu videu "Pieces".